Hakkımızda

Hakkımızda

Sürücü Kursu Sektöründe Onbinlerce Ehliyet Dosyası Sürücü Adaylarına Teslim Ettik.


 • Neden Bilginler Sürücü Kursu

  İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy'de Hizmet Veren Sürücü Kursumuz 19 Yıllık Tecrube Yenilikçi Kurumsal Hizmet Anlayışı Güleryüz Ve Müşteri Memnuniyeti Doğrultusunda Hizmet Sunmaktadır. Teorik Sınıf Dersleri Haftaiçi Ve Hafta Sonu İki Ayrı Grupta Yapılmakta Sürücü Adaylarının Daha Rahat Ve Eksiksiz Eğitimlere Katılımı Sağlanmaktadır. E-Sınav Sistemine Hızlı Adapte Olup Kursumuza Kayıt Yaptıran Adaylarımızın Hızlı Ehliyet Almasını Sağlamaktayız. Ayrıca Kredi Kartına 9 Taksit İle Ehliyet Kurs Ücretini Yapabilmekte Olup Yada Elden Ödeme İle Kurs Ücretini Taksitlendirebilirsiniz. Direksiyon Sınav Hazırlık Önce Similatör Dersi İle Başlamakta Olup Similatör Eğitiminde Başarılı Olup Renault Clio Fort Fiesta Araçlar İle Manuel Yada Otomatik Vites Ehliyeti Almak İstiyen Kursiyer Uzman Direksiyon Öğreticileri Eşliğinde Direksiyon Sınavına Hazırlanmakta Ayrıca Otomatik Vites Veya Manuel Vites Araçlarla Özel Direksiyon Dersi Verilmekte. Sürücü Kursumuzda B , B (Otomatik) Ehliyetin Yanı Sıra A,A1,A2 Motorsiklet Ehliyeti , D (Otobüs) Ehliyeti , C (Kamyon) Ehliyeti Ve CE (Tır) Ehliyeti , 100 Ceza Puanı , Psikoteknik , SRC 1 (Uluslararası Yolcu Taşıma) , SRC 2 (Yurtiçi Yolcu Taşıma) , SRC 3 (Uluslararası Yük Taşıma) , SRC 4 (Yurt İçi Yük Taşıma) Verilmektedir.Ehliyet Artık İş Veya Özel Hayatımızın Parçası Artık Herkes Ehliyet Almak Zorunda Tabiki Sürücü Belgesi Almak İçin Bir Sürücü Kursu'na Kayıt Yaptırmanız Gerekiyor. Tam Bu Aşamada Son Yıllarda Milli Eğitim Bakanlığının Trafik Kazalarını Azaltmak Ve Daha Donanımlı Sürücüler Yetiştirmek İçin Eğitim Ve Sınav Sistemlerinin Standartlarını Yükseltmesi İçin Sürücü Adaylarının Sürücü Kursu Tercihi Yaparken Çok Daha Dikkatli Olmasını Gerektirmektedir. Sürücü Kursu Ücretlerinin Yanısıra Teorik Ders Saatleri , Similatör Eğitimi Ve Direksiyon Ders Saatleri Gibi Detaylarını Göz Önünde Bulundurlmalı. Alacağı Eğitim İle Fiyat Kıyaslaması Buna Göre Yapılmalı. Özetle İyibir Sürücü Kursu'nda Aranacak Özellikler Ehliyet Kurs Ücretleri Ve Taksit Seçenekleri. Kursun Detaylı Bilgi Aktarımı İletişim Yöntemi Ve Yeterliliği. Kursun Yapısal Ve Donanımsal Yeterliliği. Similasyon Ve Ders Süreleri. Kurs Araç Ve Hocaların Kalite Ve Yeterliliği.Teorik Ders , Similasyon Ve Sireksiyon Ders Saatleri Eğitimici Seçenek Ve Kalitesi.

  Bilginler Sürücü Kursunun Diğer Kurslardan Farkı Ne ?

  Güleryüzlü Müşteri Temsilcilerimiz İle Öğrencilerimizi Karşılıyoruz.

  Renault Clio Ve Ford Fiesta Marka Olan Son Model Araçlarımızla Eğitim Veriyoruz.

  19 Yıllık Tecrubemiz İle Uzman Kadromuzla Memnuniyet Odaklı Hizmet Vermekteyiz.

  Kurs Ücreti Ödemesinde Kefilsiz Senetsiz Elden Taksit Ve Kredi Kartına 9 Taksit Yapıyoruz.

  Hızlı Ehliyet E-Sınav Sistemi İle Daha Hızlı Ehliyet Alabilirsiniz.

  İstanbul Genelinde Taksitli Ehliyet Veren Tek Kurumuz.

  Birebir Hoca Eşliğinde Geniş Ekranda Gerçeğe Yakın Odaklı Similasyon Eğitimi Veriyoruz.

  Tüm Ehliyet Sınıflarını Göster Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Tüm Soruların Cevabı Burada


Trafik 16, Araç Tekniği 6, İlkyardım 8 Ve Trafik Adabı 4 Saat Olmak Üzere Toplam 34 Saat Ders Verilir.

Hayır. Trafik Tescil Bürosuna Başvurup Sürücü Belgenizi Aldıktan Sonra Araç Kullanabilirsiniz. Çünkü Sertifika Ehliyet Yerine Geçmez. Sertifikanızı Trafik Tescil Bürosuna Verdiğinizde Görevli Memur Arkadaş Size Geçici Ehliyet Belgesi Verir Ehliyetiniz Gelene Kadar Bu Belge İle Araç Kullanabilirsiniz.

Teorik (Yazılı) Ve Uygulama (Direksiyon) Sınavına 4 Kez Girebilirsiniz.Sınavda Başarısız Olduğunuz Zaman Devlete Ödenen Ekstra Harç Ücretini Ödediğiniz Zaman Tekrar Sınava Girebilirsiniz.

Trafik ve Çevre Bilgisi 23 soru, Motor ve Araç Tekniği 9 soru,İlk Yardım Bilgisi 12 soru ve Trafik Adabı 6 soru olmak üzere toplam 50 soru sorulur. Adayların başarılı olabilmesi için toplam 50 sorudan oluşan yeni müfredat ehliyet sınavından 35 doğruyu cevaplaması ve toplam 70 puan alması gerekmektedir. Sınavda Yanlış Doğruyu Götürmez Ve Sınav Süresi 60 Dakikadır.

Sertifikanızı Almaya Hak Kazandığınız Tarih İtibariyle (Direksiyon Sınavını Geçtiğiniz Tarih) 2 Yıl İçinde Trafik Tescil Bürosuna Başvuruda Bulunmu Ve Ehliyetinizi Almış Olmanız Gerekir,Aksi Halde Sertifikanız İptal Olup Yeniden Sertifika Almanız Gerekir.

Kursunuzdan sertifikanızı aldıktan sonra sağlık raporunuzun günü geçmeden herhangi bir Trafik Tescil Şubesine müracaat edip sertifikayı ehliyete çevirmeniz gerekiyor...

Aklınızda Kalan Diğer Sorular İçin Lütfen Arayın
Bize Ulaşın

Eğitim Kadromuz

Her Biri Alanında Uzman Olan Eğitmenlerimizle Trafikte Bir Adım Öndesiniz


 • Hüseyin PATAN

  Trafik Ve Çevre Bilgisi Uzman Eğtimeni & Uzman Direksiyon Eğitmeni

 • Bahar TAK

  Usta Direksiyon Eğitmeni

 • Serdal ÇALIŞKAN

  Usta Direksiyon Eğitmeni

 • Bayram ÖZEN

  Uzman Direksiyon Eğitmeni

<

Vakit Kaybetmeyin Hemen Kayıt Olun.


Size Uygun Ödeme Seçeneklerini Ve Fırsatları Kaçırmayın.

 • Motor Ehliyeti

  A1 , A2 , A , B1 Sınıfı Sürücü Belgesi

 • Araç Ehliyeti

  B , BE , D1 Sınıfı Sürücü Belgesi

 • Otobüs Ve Kamyon Ehliyeti

 • Tır Ehliyeti

  Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor.

Zaman Kaybetmeyin Hemen Kayıt Olun

Bize Ulaşın